Podstrona: Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym na Politechnice Rzeszowskiej

2019-03-06
kategoria: Sport
Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym na Politechnice Rzeszowskiej

Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn. Półfinał rozegrany zostanie od 15 do 17 marca 2019 r., a miejscem zmagań będą obiekty Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz przy ul. Poznańskiej 2a.

W wydarzeniu weźmie udział aż 14 uczelni, w tym 10 w kategorii żeńskiej oraz 14 w męskiej:

1. AGH Kraków
  2. AWF Kraków
  3. PWSZ Tarnów
  4. PWSZ Zamość
  5. Politechnika Krakowska
  6. Politechnika Lubelska
  7. Politechnika Rzeszowska
  8. Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
  9. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  10. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  11. UMCS Lublin
  12. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  13. Uniwersytet Rolniczy w  Krakowie
  14. Uniwersytet Rzeszowski

Ceremonia otwarcia mistrzostw odbędzie się w sobotę 16 marca o godzinie 9:00, natomiast mecze będą tego dnia trwać od godziny 9:15 do 18:00. W niedzielę 17 marca zawodnicy będą rywalizować w godzinach 9:00 - 12:00, po czym odbędzie się ceremonia zakończenia mistrzostw połączona z ogłoszeniem wyników oraz wręczeniem medali i pucharów.