Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

07 Wrz

Rakieta skonstruowana przez studentów PRz wzbiła się na ponad 600 m

Studenci Koła Naukowego Kosmonautyki działającego na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa wzięli udział w Festiwalu Meteora, największym wydarzeniu rakietowym w Polsce.
30 Maj

Nagrody rektora dla studentów

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych.

27 Sty

Sukces studentów Koła Naukowego Machine Learning

Studenci WMiFS zdobyli 2. miejsce w kategorii AI w konkursie programistyczno-robotycznym BITEhack, organizowanym przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.
19 Lis

Koło Naukowe Machine Learning wyróżnione w kategorii Debiut Roku 2021

Wyróżnienie zostało przyznane w Konkursie Studenckiego Ruchu Naukowego StRuNa realizowanego pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

09 Lis

Sukces studentów kierunku mechatronika w programowaniu robotów przemysłowych

Uczestnicy musieli się wykazać znajomością m.in. z zakresu programowania robotów przemysłowych firmy FANUC i projektowania procesów transportowych realizowanych przez mobilne roboty AMR Versabot500.
30 Wrz

Sukces studentów na Międzynarodowych Zawodach Łazików Marsjańskich

Studenci Politechniki Rzeszowskiej z Legendary Rover Team zdobyli drugie miejsce podczas międzynarodowych zawodów IRDC za projekt łazika służącego do eksploracji jaskiń lawowych na Marsie.

25 Sie

PRz Racing Team na zawodach Formuły Student East

To już trzecia edycja zawodów Formuły Student, z której PRz Racing Team wrócił z bardzo dobrymi wynikami.
29 Lip

Projekt nowoczesnego ośrodka kultury dla seniorów

Projekt Karoliny Kowal znalazł się w finale ogólnopolskiego konkursu „Wyzwanie Młodego Architekta” oraz został opublikowany w lipcowym wydaniu miesięcznika „Builder”.

Archiwum wiadomości