Podstrona: Dzień otwarty w firmie PCC Rokita / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Dzień otwarty w firmie PCC Rokita

2018-03-27
Dzień otwarty w firmie PCC Rokita

21 kwietnia br. zapraszamy serdecznie wszystkich studentów z Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej na Dzień Otwarty Grupy PCC w Brzegu Dolnym.

Podczas wizyty w siedzibie Firmy czekać będzie na studentów wiele niespodzianek! Poza wykładami merytorycznymi, w programie przewidziane jest zwiedzanie instalacji i laboratoriów.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkim chętnym zapewniony jest transport do/z Brzegu Dolnego.

Więcej informacji oraz zapisy znajdują się na stronie: https://www.pccambasador.pl/.

PCC Rokita SA jest jedną z największych firm chemicznych w Polsce. Jej atutem jest rozbudowana oferta produktów masowych i specjalistycznych znajdujących zastosowanie praktycznie w każdej branży przemysłowej. Firma posiada bardzo zróżnicowaną grupę odbiorców operujących w wielu segmentach biznesowych do których należą m.in.: tworzywa sztuczne, włókiennictwo, chemia gospodarcza, budownictwo, meblarstwo, górnictwo, motoryzacja, farmacja, przemysł kosmetyczny, spożywczy, agrochemiczny, metalurgiczny i wiele innych.