Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 9

06 Gru

Zmarł prof. dr hab. inż. Stanisław Koncewicz

Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej
15 Lis

Zmarł mgr inż. Piotr Walewski

03 Wrz

Zmarł dr Andrzej Płużański

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci długoletniego pracownika Zakładu Inżynierii i Chemii Środowiska na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.
19 Lip

Zmarł prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf

17 lipca br. zmarł profesor Marek Tukiendorf, rektor Politechniki Opolskiej.

31 Maj

Zmarła mgr Stanisława Zacharzewska

Rodzinie Zmarłej wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia składają Rektor oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej.
01 Kwi

Zmarł Sylwester Hoń

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Sylwestra Honia, pracownika Biblioteki Politechniki Rzeszowskiej.

20 Lut

Zmarł prof. Tadeusz Knap (1936-2019)

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 22 lutego o godz. 11:30 na cmentarzu komunalnym Wilkowyja w Rzeszowie.
22 Sie

Zmarł prof. Jerzy Lewicki

Odszedł od nas prawy i szlachetny Człowiek, wybitny naukowiec i nauczyciel akademicki, zasłużony dla rozwoju Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości