Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 9

15 Lis

Zmarł mgr inż. Piotr Walewski

Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej
03 Wrz

Zmarł dr Andrzej Płużański

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci długoletniego pracownika Zakładu Inżynierii i Chemii Środowiska na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.

19 Lip

Zmarł prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf

17 lipca br. zmarł profesor Marek Tukiendorf, rektor Politechniki Opolskiej.
31 Maj

Zmarła mgr Stanisława Zacharzewska

Rodzinie Zmarłej wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia składają Rektor oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej.

01 Kwi

Zmarł Sylwester Hoń

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Sylwestra Honia, pracownika Biblioteki Politechniki Rzeszowskiej.
20 Lut

Zmarł prof. Tadeusz Knap (1936-2019)

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 22 lutego o godz. 11:30 na cmentarzu komunalnym Wilkowyja w Rzeszowie.

22 Sie

Zmarł prof. Jerzy Lewicki

Odszedł od nas prawy i szlachetny Człowiek, wybitny naukowiec i nauczyciel akademicki, zasłużony dla rozwoju Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.
12 Lip

Zmarła Wiesława Zaforemska

Rodzinie i bliskim Zmarłej wyrazy najgłębszego współczucia składają władze oraz cała społeczność akademicka Politechniki Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości