Podstrona: Konkurs „Detal w Architekturze” edycja 2023 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs „Detal w Architekturze” edycja 2023

2023-07-14 , red.  Beata Walicka-Góral
Konkurs „Detal w Architekturze” edycja 2023

Koło Naukowe Architektury Miejsc Społecznych działające na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich studentów i pracowników uczelni na konkurs fotograficzny, który ma na celu poznawanie i odkrywanie piękna detali architektonicznych.

W trakcie wakacji czekamy na Wasze niesamowite fotografie detali architektonicznych, które z pewnością przyciągną uwagę wszystkich pasjonatów architektury. Zachęcamy, abyście spojrzeli na świat w zupełnie nowy sposób i dostrzegli piękno w najmniejszych elementach.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie detalu architektonicznego i przesłać je na adres Koła AMS: skn.ams.prz@gmail.com wraz z krótką informacją, gdzie i kiedy zostało zrobione zdjęcie oraz kto je zrobił. Pamiętajcie również, aby podpisać sfotografowany obiekt. Ważne jest, abyście pokazali nam Waszą kreatywność i umiejętność dostrzegania wyjątkowych szczegółów architektury.

Terminy

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października 2023 r. Po zakończeniu Konkursu Sąd Konkursowy oceni wszystkie nadesłane prace oraz wybierze najciekawsze i najbardziej inspirujące zdjęcia.

Wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej

Wręczenie nagród dla autorów najlepszych fotografii odbędzie się 9 listopada 2023 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej, podczas oficjalnego otwarcia pokonkursowej wystawy najciekawszych fotografii. Dodatkowe informacje o Konkursie można znaleźć na stronie Koła i IG @architekturamiejscspolecznych

Życzymy udanych wakacji i ciekawych inspiracji do fotograficznych sukcesów!