Podstrona: [FOTO] Otrzęsiny 2019 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[FOTO] Otrzęsiny 2019

2019-10-23
[FOTO] Otrzęsiny 2019

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, jak co roku, zorganizował otrzęsiny dla studentów pierwszego roku. Zabawa odbyła się 17 października w Bajka Disco Club w Rzeszowie.

Otrzęsiny otworzyli: dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, Prorektor ds. kształcenia oraz prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Prorektor ds. współpracy międzynarodowej.

Tego dnia ze swoimi studentami byli również Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz, Dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa - dr hab. inż Aleksander Mazurkow, prof. PRz, Dziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego - dr hab. inż. Andrzej Trytek, prof. PRz oraz Prodziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego dr hab. inż. Mirosław Tupaj, prof. PRz. Wraz z władzami zabawę otwierał Przewodniczący Samorządu Studenckiego - Michał Klimczyk.