Podstrona: Zaproszenie na I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej

2018-05-02
kategoria: Wydarzenia, Kultura
Zaproszenie na I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej

Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz oraz Klub Uczelniany AZS PRz zapraszają studentów, pracowników oraz całą społeczność akademicką do wzięcia udziału w I Turnieju Szachowym Politechniki Rzeszowskiej.

Zawody odbędą się 16 maja w Klubie Plus przy ulicy Podkarpackiej 1a o godzinie 17:15.  Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim 7 rund15 minut na partię dla zawodnika.

Nagrody dla zwycięzców:

I miejsce - puchar oraz nagroda Dyrektora CFiS PRz

II i III miejsce - puchar i nagroda Prezesa AZS PRz

Ponadto zostaną wręczone nagrody dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika turnieju bez kategorii.

W rozgrywkach mogą wziąć udział osoby, które prześlą zgłoszenie do 15 maja 2018 na adres szachy.azs.prz@onet.pl. Można się zapisać również poprzez formularz zgłoszeniowy w serwisie turniejowym , a w przypadku wolnego miejsca na sali gry, w dniu zawodów do godziny 17:00.

Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko oraz wydział.